Pocketbook oznamuje vstup na český trh

PocketBook, společnost se sídlem ve švýcarském Luganu, vstupuje zásadním způsobem na český trh a představuje svou řadu čteček elektronických knih, které zahrnují jak modely šetrné pro oči specializované pro čtení knih, tak i univerzální čtečky – tablety se systémem Android.“ (viz Tisková zpráva ) a  www.pocketbook-int.com/cz.

Produkty PocketBook zahrnují v současnosti pro veškeré potřeby i uživatele 9 modelů čteček s technologií E Ink (360⁰ Plus, Basic, 602, 603, 612, 902, 903, 912, Touch) a 2 tablety s operačním systémem Android (A 10’’, A 7’’). Jednotlivé přístroje se liší dostupnými funkcemi, způsobem ovládání (tlačítky či dotykovým displejem) a velikostí obrazovky.

Čtečky elektronických knih PocketBoook jsou nyní k dispozici v několika významných prodejních sítích, jako například Alza, CZC, SOFTCOM, HyperElektro, Datart, T.S. Bohemia a JoinMusic.

4 komentáře: „Pocketbook oznamuje vstup na český trh

  1. Tak nevím, ale PocketBook má v ČR oficiální distribuci od roku 2009. Uvedené modely 603, 603, 902, 903 se již půl roku nevyrábí a ačkoli v první odstavci TZ se píše že PocketBook „vstupuje zásadním způsobem na český trh“ nikde není uvedeno co to vlastně znamená. …. Jsem z toho zmatek jen já nebo i někdo další?

  2. V: nejsi zmaten jen ty, ale pod tiskovou zprávou je podepsaný někdo z nějaký PR agentury, tak se asi snaží, ale ne moc vhodně 🙂 Nevím od kdy má PocketBook v ČR zastoupení, myslím že koncem roku 2011 (nebo tak nějak) jsme se všichni dočkali krásného webu PocketBooku – v češtině. To bych považoval za svým způsobem zásadní, ale je to přeci jen dost v minulosti, nic aktuálního 🙂

  3. jako prominte, ale tohle neni zadny zastoupeni. Kontakty absolutne nesouhlasi. Snazil jsem se dovolat na nejaka tel. cisla. Na jednom mi to  zvedla nejaka ukrajinka a po prvni vete polozila hovor. Zkusil jsem dalsi cislo a dovolal jsem se nekomu, kdo jiz pro pocketbook davno nepracuje. Na maily neodpovidaji. Naprosto pochybna firma a nulova komunikace. Nevite nekdo kam se mam tedy obratit, kdyz ceske zastoupeni evidentne nefunguje? Je nejaky kontakt primo na centralu?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s