Wooky Tablet Reader je ve skutečnosti Archos 70b (a není to moc ani e-čtečka)

Wooky uvádějí na český trh novou e-čtečku – nový „Wooky Tablet Reader“ je ve skutečnosti starý známý Archos 70b – ten můžete na Alza.cz aktuálně koupit za 2 576,- Kč a ve Wooky podobě teoreticky za 2 390,-Kč (ani v jednom případě je ale ve skutečnosti koupit nemůžete, skladem nejsou).

Je na tom hodně starý telefonní Android 2.1 a má to všechny nešvary tabletu s (starým telefonním) Androidem, včetně problematické výdrže baterií a všeho dalšího. A samozřejmě to moc není e-čtečka. Prostě je to starý model tabletu, který lze koupit za rozumnou cenu.  Ale moc od toho čekat nemůžete. A pokud chcete opravdu e-čtečku, tak tohle se určitě jako e-čtečka moc nevyplatí.

Co tím chtějí u Wooky říct netuším, ale nijak mě to nepřekvapuje. Začali špatně, pokračují stejně špatně.

5 komentářů: „Wooky Tablet Reader je ve skutečnosti Archos 70b (a není to moc ani e-čtečka)

  1. Haha, tendenčnejší článok som za posledné obdobie nečítal. Všímam si to v čoraz častejšie a som čoraz znechutenejší. Len mi prosím nepíšte, že ste transaparentní a proti Wooky, ebux či EMG nemáte nič a najlepší je Kosmas. Ach jaj a celkom som sa tešil, keď som našiel túto stránku – že super, budú zaujímavé články, novinky, testy:-(

  2. TO Milan : Pokud máte pocit, že Wooky Tablet reader, je dobrá e-čtečka, stačilo to napsat. Nicméně v tomto souhlasím s autorem. Tento tablet je sice levný, ale jako e-čtečku ho určitě nelze doporučit. Na to je potřeba E-Ink a ten Wooky nenabízí. Takže pokud chcete číst e-knihy na tabletech nebo mobilních telefonecch nebo třeba na monitoru… ok, Wooky je jedna z možností.

  3. Nabízet na beletrii (Euromedia) jako jedinou dedikovanou „čtečku“ tohle (nejspíš v naději, že to je levné a barevné a tudíž si to snad koupí víc naivních zákazníků, než kdyby to bylo dražší a černobílé), není příliš fér a je jenom dobře, že o tom někdo napsal.
    Jinak eReading začal prodávat rebrandovaný Jinke Hanlin V60 – http://www.ereading.cz/cs/ctecky-elektronickych-knih

  4. Wooky tabet reader je pro méně náročné uživatele to pravé: Sám ho mám a připravuju o něm web o podpoře, softwaru a firmwaru. Zatím je jen ve fázi vývoje: archos70b.webnode.cz/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s