Amazon uvedl „klasický“ tablet – Amazon Kindle Fire

Amazon Kindle Fire (prozatím dostupný pouze v USA) za 199 USD (cca. 3 500Kč) je aktuálně miláčkem zahraničních médií. Tablet vybavený Androidem a používající vlastní AppStore Amazonu (a bez možnosti instalovat cokoliv vlastního). V zásadě jde o BlackBerry PlayBook (je vyráběn stejnou společností)

Dvou-jádrový procesor TI OMAP4, 7″ IPS kapacitní multi-dotykový displej, 1024×600 bodů, 413 gramů váhy, 190x120x11mm rozměry, WiFi (žádné 3G), USB 2.0, 8GB paměti a napojení na cloudové úložiště Amazonu. Jde primárně o čtečku, takže je jasná podpora všeho co doposud podporovalo Kindle.

Co nenajdete? Fotoaparát (kameru), nehledejte ani MicroSD slot, HDMI, Bluetooth, GPS či 3G.

4 komentáře: „Amazon uvedl „klasický“ tablet – Amazon Kindle Fire

  1. Moment, s tím audio konektorem to je asi chybička, že ano. Jaksi k čemu by pak byly ty tuny mp3, které na tento tablet čekají. A video už taky je nějaký ten pátek se zvukem.

  2. To nic ,to chápu. Já jsem z těch novinek taky ještě na větvi. Ostatně tohle se zaručeně stává maximálně jednou za deset let :-))

  3. A doufaji, ze diky Kindle znacce neskonci jako HP. A ziskaji marketing zdarma jako napriklad tady, i kdyz to s Kindle nic spolecneho nema. Jen dalsi LCD pitomost.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s