eLibellus.com – nový e-knižní obchod

eLibellus.com - nový e-knižní obchodNěco o tom, že nemusí pršet, stačí když kape? Možná. www.elibellus.com je (bez ohledu na doménu) e-knižní obchod s českými e-knihami v cenové hladině mezi zhruba 99,-Kč až 149,-Kč. V nabídce má (bohužel) jenom 69 knih a spuštění sliboval už v září.

e-knihy nabízí eLibellus.com v PDF a ePub a (vcelku očekávatelně) nabízí pouze DRM v podobě Adobe DRM (Adobe Digital Editions software). Značnou brzdou pro nákup je i nutnost povinné registrace, bez které se nedostanete vůbec nikam (a v okamžiku kdy na to příjdete vám není ani dána možnost se zaregistrovat).

eLibellus.com - nový e-knižní obchod

Platit je možné pouze platební kartou. A až se vás bude eLibellus.com ptát na „Jméno vaší matky za svobodna“, tak jim tam něco hezkého napište (já napsal „co je vám do toho“). Pokud byste čekali nějaké pokročilejší funkce e-shopu, tak nečekejte – chybí i základní funkčnost jako je třeba utřídění podle ceny. Lépe řečeno, chybí jakékoliv třídění. A knihy zdarma bohužel eLibellus.com nenabízí žádné, takže si jejich DRM systém nemůžete nejprve vyzkoušet – poměrně dost podstatný nedostatek.

4 komentáře: „eLibellus.com – nový e-knižní obchod

  1. Něco o tom, že nemusí pršet, stačí když kape?
    Mohu se informovat, kdo napsal tento článek. Prvně jsem si říkal, že tento článek bude placený PR, avšak po přečtení jsem tuto myšlenku opustil. Rád bych věděl, zdali autor článku zná http://www.eReading.cz ?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s